+98 (35) 352 238 38 info@neypoolica.com شنبه تا پنجشنبه 8:00 الی 15:00 فارسی English العربية

درباره شرکت صنایع پلاستیک یزد - نی پولیکا

شرکت صنایع پلاستیک یزد، با درک نیاز جامعه برای توسعه سیستم‌های انتقال آب و فاضلاب در سال 1358 تأسیس شده است. این شرکت با کادری مجرب و با سال‌ها تجربه در صنعت لوله و اتصالات محصولات خود را با برند تجاری نی‌پولیکا به بازار عرضه می‌کند.

نی‌پولیکا همواره کوشیده است تا با ثبات قيمت و کیفیت محصولات توليدی و عرضه‌شده در طول سالیان متمادی، مشاوره و خدمات پس از فروش، تلاش جهت پاسخگويي به تقاضاي متنوع مشتريان به دلیل انعطاف‌پذیری بالاي خطوط توليد، ارتباط پيوسته و دائمي با مشتريان موجبات همکاری بلندمدت و اعتماد متقابل و دوجانبه ای را فراهم آورد.

شرکت صنایع پلاستیک یزد (نی‌پولیکا) در سال 1378 به آزمایشگاه کنترل کیفی با جدیدترین وسایل و تجهیزات به هدف برخورداری از بالاترین کیفیت در نوع خود مجهز شد و محصولات خود را به‌طور مستمر و در حین تولید تحت کنترل درآورد. این رویکرد و تلاش مضاعف و جمعی در نهایت موجب کسب پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی در زمینه تولید لوله‌های U-PVC شد که این مجموعه را جزء اولین واحدها در این گروه تولیدی با این پروانه ساخت.

چرا از شرکت و برند نی‌پولیکا خرید کنیم؟

نی پولیکا دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی در زمینه تولید لوله‌های U-PVC است که این مجموعه را جزء اولین واحدها با دارا بودن این پروانه ساخته است.

بر اساس استاندارد لوله‌های U-PVC سخت موجود و با توجه به وجود خطوط توليد متعدد پيشرفته و به‌روز در دنيا امكان توليد انواع U-PVC مطابق با استانداردها زیر فرآهم است.

استاندارد ملی 9119 لوله‌های مورد مصرف در تخليه فاضلاب زهكشی تحت‌فشار مدفون در خاك و بالای سطح زمين

استاندارد ملی 21-11215 لوله‌های مورد استفاده در سیستم‌های مجرايی برای مديريت كابل و سیستم‌های لوله محافظ صلب

استاندارد ملی 1-12142 لوله‌های مورد مصرف در انتقال آب باران، به‌صورت چسبی

علاوه بر استانداردهای فوق شرکت صنایع پلاستیک یزد (نی پولیکا) دارای استاندارد CE اروپا، استانداردهای ISO9001:2015 ، ISO45001:2018 ، ISO14001:2015 و گواهی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و الزامات سیستم مدیریت کنترل کیفیت نیز می باشد.

certificates

برخی از مشتریان نی‌پولیکا

افتخار همکاری با برندها و سازمان های مختلف در سطح کشور

تضمین کنترل کیفی با آزمایشگاه شرکت صنایع پلاستیک یزد

شرکت صنایع پلاستیک یزد وظیفه‌ی خود می داند تا با کنترل دقیق کیفیت مواد اولیه، فرآیند تولید و محصول نهایی، تولیدی مطمئن و با کیفیت را در اختیار مشتری قرار بدهد. بدین منظور این شرکت با احداث یکی از مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفی لوله و اتصالات، کلیه‌ی آزمایش های الزامی را بر روی محصولات و مواد اولیه خود انجام می دهد تا انطباق کامل آنها بر استاندادهای ملی و بین المللی محرز گردد و نتایج آن نیز به اطلاع مشتریان برسد.

آزمایشگاه صنایع پلاستیک یزد آزمون‌های خود را در دو بخش آزمون‌های افزودنی پلیمری و محصولات، مطابق با استاندارد ملی ایران و جدیدترین استانداردهای جهانی انجام میدهد.

آزمونهای استاندارد کنترل و کیفیت لوله های یو پی وی سی که در آزمایشگاه صورت میگیرد عبارت است از:

  • آزمون کنترل ابعادی(تعیین ضخامت دیواره و اندازه گیری قطر خارجی)
  • آزمون تعیین دانسیته به روش غوطه ور سازی
  • آزمون بررسی وضعیت ظاهری لوله (سطوح داخلی و خارجی، رنگ، نشانه گذاری)
  • آزمون تعیین درصد تغییرات طولی(برگشت طولی) در برابر حرارت
  • آزمون تعیین مقاومت لوله در برابر فشار داخلی
  • آزمون تعیین مقاومت لوله در برابر ضربه (گردش ساعت-پاندولی)
  • آزمون پایداری لوله در دی کلرو متان
  • آزمون تعیین سفتی حلقوی لوله
  • آزمون تعیین دمای نرمی ویکات

تماس با ما از طریق پیام رسان هایی مانند تلگرام، واتساپ و غیره

+98 913 526 9017